Tõrva turism

Puhkamissoovitus Eesti parimalt odaviskajalt Magnus Kirdilt!

Tõrvast pärit Eesti parim odaviskaja Magnus Kirt on lennutanud kodulinna suurele spordiareenile. Magnuse nimi ei vaja ilmselt eraldi tutvustamist – kahekordne Eesti aasta meessportlane, Eesti rekordiomanik odaviskes, 2018. aasta Euroopa meistrivõistluste pronksmedali võitja ning 2019. aasta maailmameistrivõistluste hõbeda omanik.

Magnus Kirt Tõrva Veemõnulas. Foto: Egon Bogdanov

Sportlane veedab palju aega enda kodulinnas Tõrvas ning siin on tal välja kujunenud enda lemmikkohad, kus treeningute ja võistluse vahepeal lõõgastuda. Just siin on ta saanud lapsepõlves ka enda spordipisiku. 

“Minu lemmikud sportimisrajad asuvad Tõrvas. Siin on olemas kõik võimalused teha sporti väga heades tingimustes – renoveeritud staadion, looduskaunite vaatamisväärsuste vahel looklev Tõrva Terviserada ning vee- ja saunakeskus Tõrva Veemõnula,” sõnas odaviskaja. “Kui hakata minema Tõrvast Viljandi poole, siis neid looduskauneid kohti on nii Tõrvas kui ka selle ümbruses. Vabal ajal veedan palju aega Tõrva loodust nautides, kuna just nii puhkan ennast korralikult välja.”

Magnus Kirt

Muuseas – Magnus Kirt oli üks esimestest, kes 2021. aasta suvel avatud Tõrva Veemõnulas esimese proovikülastuse teha sai!