Tõrva turism

Tõrva Tulede Öö – info

Lummav valguskunsti- ja muusikarada kauni looduse keskel, kaasakiskuvad hitid Eesti parimatelt artistidelt, atraktsioonidega lasteala, suurepärase valikuga toidutänav, raju pidu munitsipaalööklubis – see on Tõrva Tulede Öö! 

Tõrva Tule-Päevade kulminatsiooniks on neljandat aastat järjest linna südames toimuv vaatemänguline Tõrva Tulede Öö, mis seob ühtseks tervikuks valgusinstallatsioonid, elava tule, vee, muusika ja müstilised tegelased. Sel korral on valgukunstirajal ootamas täiesti uued ja põnevad installatsioonid parimatelt tegijatelt, Tõrva Tantsumäe paneb rütmiliselt tuksuma salapärane DJ ning oodata on üllatusesinejaid. 

Tõrva Tulede Öö toob tähti täis suurte ja väikeste lemmikartist Karl-Erik Taukar koos bändiga. Rahva paneb kaasa laulma rokilegend Terminaator ning kontserdile paneb punkti Tõrva oma poiss Freddy Tomingas koos peobändiga The Riff. Alates kell 22.00 on avatud maagiline valguskunsti- ja muusikarada, mida saab külastada kuni kella kaheni öösel.

Eesti ühe suurima valgusfestivali raames süüdatakse järvel tuhatkond küünalt, pilke püüab hiigelsuur lõke ja laseshow. Hilisõhtune rännak viib külastajad mööda maalilist Veskijärve salapärasele rännakule, mida saadavad pilkupüüdvad installatsioonid ja esinejad. Kogu öö ilu saab nautida ka valgustatud paatidel Veskijärvel sõites, mis avab öö ilu hoopis uue vaatenurga alt ning mida sõnades edasi anda ei saa. 

Fotod: Andrus Abel

Ajakava:
17.30 avatakse väravad
19.00 Terminaator
20.50 Karl-Erik Taukar Band
22.00 – 01.00 Valguskunsti- ja muusikarada
22.00 Freddy Tomingas & The Riff
23.00 – 03.00 MÖK ehk Munitsipaalööklubi

Piletiinfo: 

Ühe piletiga saab nautida tervet õhtut – nii kontserti kui valgusfestivali. Eraldi pileteid neile ei müüda. Piiratud hulk tõrvaka sooduspileteid on müügil Tõrva Veemõnulas ja Keskväljaku Lillesalongis hinnaga 15€. Eelmüügipiletid leiab Piletikeskuses hinnaga 20€. Peopäeval ja kohapeal on piletihind kõigile 25€. Noortele kuni 16 eluaastat on sissepääs peoalale tasuta. Vanuse tõendamiseks on vajalik fotoga isikut tõendav dokument. Pileti saab kassas vahetada käepaela vastu ning peoalalt saab sisse-välja liikuda. 

KKK

  • Üritus on vanusepiiranguta. Alaealisel (alates kell 00.00–peo lõpuni) vajalik täiskasvanud saatja, kes ei tohi olla joobes.
  • Pileti ostnud erivajadusega inimese saatjale on sissepääs tasuta.
  • Parkimine on avalikes parklates tasuta, aga pane tähele parkimiskorraldajate suunamist. 
  • Palun jäta seekord lemmikloomad kodu valvama või uuri nende hoiuvõimalusi Tõrva Koertehotellist. 
  • Ära võta kaasa klaastaarat, keelatuid aineid, tulirelvi, teravaid esemeid ega kaasaskantavaid kõlareid. Jäta julgelt koju ka oma söök-jook, sest suurepärased maitseelamused ootavad Sind meie toidutänaval. 
  • Julgelt võid aga kaasa võtta oma nõu või topsi, sest alal sees ei kasutata ühekordseid pakendeid, vaid Ringo taaskasutuspakendeid. 
  • Ära viska prügi maha! Meil on alal piisavalt prügikaste – palun jälgi nende tähistusi. 
  • Mõnusaks olemiseks võid võtta kaasa piknikuteki. Eelista vihmakeepi vihmavarju asemel! 
  • Meditsiinilise mure või esmaabi vajaduse korral pöördu peoalal oleva kiirabi poole.

22. juuli alakaart ja päevased tegevused

Tõrva Tulede Öö rajakaart

PS! Pane tähele, et kaarsilla ületamine on keelatud.
Lisaks kaardil toodud esinejatele liiguvad ringi salapärased miimid terve raja vältel.
Tehes pilte ja videod, tag’i @visittorva!