Tõrva turism

Jõulumaagia Tõrvas

Tee oma jõulud eriliseks ja loo unustamatuid mälestusi Tõrvas! Külalislahkes ja armsas Tõrva vallas ootavad Sind erinäolised üritused. Olgu selleks siis hinge paitav jõulukontsert või õdus jõuluõhtusöök kogu perega.

Siiras jõulurõõm ootab Sind Tõrvas!

Advendikontserdid

Tunneta advendiaja erilist õhkkonda Tõrvas! Esimese advendi üritus ja pidulik jõulukuuse küünalde süütamine toimub 3. detsembril kell 17.00 Tõrva keskväljakul. Õhtupimeduses rullub lahti kohalike tegijate etendatav jõulumüsteerium “Valguse poole”. Teised advendikontserdid toimuvad pidulikult Tõrva kirik-kammersaalis. Vaata kõiki tulevaid üritusi SIIT.

Jõulud loomaaias

Kaasiku talu loomaaed on jõulude ajal peredele avatud 25.12-26.12 kell 11.00-16.00. Põleb lõke, pakume külastajatele lõkkel küpsetamiseks vahukomme ja avatud on väike jõulukohvik.

Lisaks on võimalik gruppidel eelbroneeringu alusel külastada jõulumaad terve detsembrikuu jooksul. 

Vaata lisa Kaasiku Talu loomaaia Facebookist!

Jõulud Malmizzas

Enne klassikalist jõululauda naudi 4-käigulist õhtusööki uues kuues jõulutoitudega Malmizzas. Paul Neitsovi „Jõuluteraapia” on midagi enamat kui lihtsalt kontsert; see on pühademeele muusikaline embus.

Lisaks on võimalus jõulukuul tellida 3-käiguline jõululaud enda seltskonnale hinnaga vaid 28€/in. Vaata lähemalt Malmizza Facebooki lehelt.

Eriline atmosfäär Holdre lossis

Holdre lossi suursugusus ja erilisus muudab iga kontserdi suurepäraseks elamuseks. Jõulukuul saab Eesti Rahvuslikus Klaverimuuseumis nautida kahte kontserti – 2. detsembril Lilian Hindriksoni klaverikontserti ja 30. detsembril kontserti “Helisev Salzburg”. 

Mulgid tähistavad jõule!

Advendiaeg Mulgi Elamuskeskuses toob põnevaid töötube, avatud fotostuudio ja Mulgi segakoori kontserdi. Lisaks kehtib detsembris erihind perepiletile – uhket keskust saab uudistada kogu perega vaid 25€ piletiga. 

Kes aga jõulukuuni ei jaksa oodata, on oodatud osa saama 24. novembril toimuvale kontsert-õhtusöögile tippkokk Randel Malmi ja saksofonist Henri Arukülaga. 

Ületame räätsadel liikudes Rubina soos “jõulupohmelli”!

Pärast rikkalikku jõululauda on õige aeg end mõnusalt liigutada. Loodusturism.ee kutsub uudistama, mida kõike siit maakonna suurimalt sooalalt – Rubina soost – näha ja leida võib! Matkame soosamblalt rabasaarele, kus saarekühm on kaetud hiigelsuurte puudega. Sealsamas peame ka matkapikniku igaühe endi kaasavõetud moonaga.

Särav aastavahetuspidu

Praegu õige aeg mõelda ka uue aasta vastuvõtmisele, eriti, kui soovid seda teha tõeliselt luksuslikult ja esmaklassilise programmiga. Naudi imelisi maitseid, elavat muusikat ja tõelist talvevõlumaad koos hea meelelahutusega. Võta uus aasta vastu tuledesäras võimsa ilutulestikuga ja suurejoonelise peoga Wagenkülli muinasjutulises Kristallsaalis. Vaata lisa aastavahetus peo kohta SIIT.