Tõrva turism

8.-10. juuli veeda Tõrvas!

Sel nädalavahetusel on suvituslinnas Tõrvas ja selle lähiümbruses toimumas hulganisti omanäolisi sündmusi, mis pakuvad meelelahutust tervele perele!

Reedel, 8. juulil läheb Ritsus ehk Linna külas (6 km Tõrvast) eriti kuumaks, sest rahva ette astub professionaalne ja haruldane meeleolubänd LA LUNA. Solist on pärit Kuubalt. Pilet kohapeal 7€.

Laupäeval on keskväljak laste päralt, sest toimub TÕRVA SUUR LASTEPIDU! Karussellid, batuudid, töötoad, näomaalingud ja palju muud põnevat. Kontserdi annab ka Eesti värskeim superstaar Alika Milova. Üritus on tasuta!

Kes soovib Tõrva vallas rohkem ringi vaadata, siis samal päeval toimub ka Mulgimaa Peremäng.
Kell 12.00-18.00 on avatud erinevad punktid põnevate tegevustega üle valla:
⊗ Ritsu Külakeskus
⊗ Noortekohvik Wanakas Vanamõisa järve ääres
⊗ Barclay de Tolly mausoleum
⊗ Tauli Torupilli talu, Riidaja küla
⊗ Vintage Studio, Tõrva
⊗ Tõrva täistunni retk giidiga

Käimas on ka Unustatud mõisate külastustuur ning oma uksed avab terveks nädalavahetuseks Hummuli mõisakool. Laupäeval, kell 15.00 toimub väärikas mõisahoones perekond Palmide kontsert.
Esinevad: Johannes Palm (viiul), Heikki Palm (tšello), Anne-Mai Palm (klaver). Perepilet 8€, täiskasvanu 5€, õpilane, pensionär 2€.

Laupäeval, kell 21.00 on aga kõik rokisõbrad oodatud Tõrva keskväljakule, sest tasuta kontserdi annab Terminaator!

Pühapäeval, 10. juulil läheb sportlikuks! Riiska järve ääres antakse start Tõrva triatlonile, mis toob kohale tõeliselt võimekad sportlased! Põnevus kaasaelajatele on igatahes garanteeritud!

Pühapäeval, kell 17.00 esineb keskväljakul Laikrete perebänd Tõrva Immaanueli koguduse 101. aastapäeva puhul. Kontsert on tasuta!

Vaata võimalikke majutusvõimalusi SIIT ja veeda mõnus nädalavahetus suvituslinnas Tõrvas!