Üllata meeskonda! Värsked võimalused ürituste korraldamiseks!

Tõrva turism

Vaata värskeid võimalusi ettevõtte üritusteks!

Otsid ideaalset kohta oma ettevõtte järgmiseks sündmuseks? Olgu selleks talve- või suvepäevad, jõulupidu või seminar — ajaloolises suvituslinnas ja Mulgimaa kuurortis Tõrvas muutub iga üritus unustamatuks!

Tõrva piirkonnas leiad mugavad ja kaasaegsed ruumid seminarideks, konverentsideks või muudeks üritusteks, unikaalsed majutusvõimalused, tipptasemel toiduelamused ning meeldejäävad lisategevused. Ühesõnaga kõik vajaliku ideaalse sündmuse toimumiseks! Pöördu meie tegijate poole ning anna oma ideed teostamiseks professionaalidele, samal ajal saad keskenduda oma töötajatele ja ürituse sisule.

Miks valida järgmise sündmuse asukohaks just see avastamata pärl, Tõrva?

  • Personaalne lähenemine ja kohandatavad paketid just Sinu vajadustele;
  • mugav asukoht ja erakordne külalislahkus;
  • soodsad hinnad ja ainulaadsed lisavõimalused piirkonnas;
  • hiljuti avatud mitmed turismiatraktsioonid, mis üllatavad oma uudsuse ja eripäraga.

Tõrva — siin saavad ideed reaalsuseks! 

Esmalt vali välja sobivaim majutus!

The MANOR Sports & Spa villa — Tõrva linnast vaid paari kilomeetri kaugusel olev luksuslik ja eksklusiivne villa üllatab kindlasti. Ööbima mahub kuni 30 inimest, kes saavad nautida leilisauna, aurusauna, jõusaali ja basseini. Soovi korral saab kasutada tenniseväljakut ning rentida rattaid, võimalus läbi viia ka väiksem seminar.

Tõrva Veemõnula — Tõrva linnas sees asuv piirkonna uusim vee- ja saunakeskus pakub võimalust soodsa hinnaga rentida terve hotelliosa, kuhu mahub majutuma 26 inimest. Hotelliosas on võimalik läbi viia privaatselt meeskonnaüritusi ja seminare ning loomulikult sisaldab pakkumine vee- ja saunakeskuse piiramatut kasutust ning maitsvat hommikusööki.

Lossispaa Wagenküll — Ajaloohõnguline lossispaa Wagenküll pakub majutust kuni 144-le külalisele, maitsvaid roogasid, spaa- ja saunakeskuse külastust ning lõõgastavaid hoolitsusi. Lossi uus Kristallsaal on ideaalne paik eriliste sündmuste korraldamiseks. Uhke lühtritega saal pakub luksulikku ja elegantset atmosfääri: vaatega ajaloolisele lossile ja Taagepera järvele.

Greete motell — suurepärane paik seminaride, koolituste, firmaürituste ning pidulike sündmuste korraldamiseks. Lisavooditega mahutab motell kuni 55 majutujat, samuti kohapeal võimalus kasutada seminariruumi kuni 50-l inimesel. Lisaks valik erinevaid ajaveetmisvõimalusi.

Kui sobivat varianti veel ei leidnud, siis uudista kõiki piirkonna majutusvõimalusi SIIT. 

 

Mis teeb Tõrva piirkonna ainulaadseks?

Tõrvast leiad ettevõtted ja tegevused, mida ei leia mitte kuskilt mujalt!

Mulgi Elamuskeskus — alles selle aasta suvel avatud ainulaadne keskus tutvustab põneval ja interaktiivsel viisil mulke ja nende lugu. Kaasaegne keskus pakub võimalusi läbi viia seminare, töötube ja ajurünnakuid. Teatristiilis seminariruum mahutab kuni 90 osalejat. Mulgi Elamuskeskuse loovad töötajad mõtlevad Sinuga kaasa ja leiavad just teie seltskonnale kaasahaaravad tegevused.

Holdre lossi külastuskeskus ja Eesti Rahvuslik Klaverimuuseum — kahtlemata kohustuslik muuseum kõigile, kes klavereid ja nende peal loodud muusikat austavad. Huvilistel on võimalik tellida muusikaline giidituur, et tutvuda nii ajaloolise lossihoone kui väärikate klaveritega. Giidituurile sobiv inimeste arv on kuni 35.

Kaasiku talu loomaaed — Kaasiku talu loomaaias elab üle 100 looma rohkem kui 30-st eri liigist. Jõulukuul rõõmustab loomaaed erilise jõulumaaga — suurepärane kingituseidee lastega töötajatele!

Loodusturism — ükskõik mis aastaaeg, ükskõik kui suur osalejate arv! Loodusturism.ee pakub ligi 100 erinevat looduses liikumise programmi nii lumega kui lumeta, nii veel kui jääl. Käes on #liikumisaasta2023 ning ükski meeskonnaüritus ei möödu ilma mõnusa liikumispausita. Lisaks on võimalik kohale tellida ratastel saun või teha lõunapaus otse keset loodust.

Tõrva kino Koit — Ajalooline kinohoone on saanud tänapäevase sisu — mugavad istmed ja supertoolid, värske popcorn ja kinosnäkid. Kinos on võimalik tellida soodsa hinnaga privaatset eriseanssi (alates 85€ seanss!) kuni 60-le inimesele ja viia läbi seminare, koolitusi või kontserte.

Kõiki erilisi asukohti ja põnevaid tegevusi vaata SIIT.

Tipptasemel toidu- ja joogielamused

Malmizza — Itaaliapärane pitsarestoran Malmizza ootab Sind Tõrva keskväljakul asuvas vanas Tõrva kõrtsihoones. Elaval tulel valmivad Napoli stiilis pitsad ning nautida saab mõnusat itaalia vibe‘i.

Loomekohvik Jane — hubases ja maitsekalt sisustatud kohvikus toimuvad vestlusõhtud, degustatsioonid ja kontserdid. Võimalik tellida spetsiaalselt teie seltskonnale kohandatud jookide degustatsioon, millelt ei puudu suussulavad suupisted.

Resto Wagenküll — Juugendstiilis lossis asuv resto Wagenküll pakub tänapäevast mugavust ja ajaloolist atmosfääri, mille akendest avaneb kaunis vaade lossipargile. Tänu avatud köögile valmivad hõrgud road otse Sinu silmade all. Maitsev toit ja hea teenindus on nii suurepärase puhkuse kui ka eduka ärireisi üks võtmeteguritest.

Läti Saatkond — Kohviku lahke ja hooliva pererahva juures on mõnus tähistada erilist sündmust. Nautida saab mitmekülgset a’ la carte menüüd ja aromaatse kohvi kõrvale pakutakse maitsvaid koogikesi.

  • PS. Eriti mugav on liikuda erinevate kohtade vahel bussiga, mis on samuti paindlik ja Sinu vajadusi arvestav! Küsi pakkumist OÜ Omaette (5615 7902, kaie.hanni@mail.ee). Valikus on nii 17-kohaline kui 50-kohaline buss. Väiksemaid seltskondi sõidutab Tõrva Takso — tellimine numbril 501 9665.

Loomulikult paistab Tõrva silma erinäoliste üritustega, mis toob inimesi kokku üle Eesti ja kaugemaltki.

Vaata, mis lähiajal toimumas on:

Helme koopad
Koorküla valgjärv
Helme ordulinnuse varemed
Koorküla koopad
Riidaja kirik-kabel
Vabadussõja ausammas
Tõrva keskväljak
Barclay de Tolly mausoleum
Riidaja mõis
Hummuli mõisapark
Hummuli mõis
Taagepera loss
Holdre loss
Mats Erdelli kabel
Taagepera kirik
Helme kiriku varemed
Helme koduloomuuseum
Tõrva kirik-kammersaal
Hotell De Tolly
Torupillitalu
Ülle kodumajutus
Airi kodumajutus
Supelung
Greete motell
Soontaga telkimisala
Soontaga metsamaja
Wagenküll SPA
Kivimäe turismitalu
Udumäe puhketalu
Marja talu
Salu jahimaja
Viraaži hostel
Järvesilma turismitalu
Pikasilla puhkeala
Rahamäe puhkemaja
Läti Saatkond
Musta Kõutsi Kõrts
Mulgi Mugila
Zummmmm Grill
Bistroo Väike Tõnisson
Kähu kohvik
Kodukohvik Claara
Resto Wagenküll
Mäe-Koda
Malmizza
Tõrva Veemõnula cafe
Tõrva turismiinfopunkt
Tõrva kino Koit
Hummuli Terviserajad
Hummuli discgolfi park
Tõrva discgolfi park
Ala discgolfi park
Pikasilla puhkeala
Koorküla Valgjärve lõkkekohad
Loodusturism matkakorraldus
Viraaži kanuumatkad
Tõrva saanikeskus
Kaasiku talu loomaaed
Tõrva krossirada
Taagepera matkarada
Tündre järve lõkkekoht
Tündre Suurekivi lõkkekoht
Soontaga matkarada
Pikasilla discgolfi park
Rubina soo
Käre lahinguväljad
Tõrva Terviserajad
Pubi Juudas
Riiska järv
Vanamõisa rand
Tõrva Veemõnula